O firmie

Nasza misja

Stawiamy na pierwszym miejscu ochronę środowiska podejmując działalność zarówno na rynku polskim, ale również zagranicznym, współpracując z kontrahentami
z Niemiec, Włoch i Austrii.

Eco-Veere
Produkty recyklingu Eco-Veere
Eco-Veere Odbiór Szkła

Zespół

Zespół zarządzający projektem składa się z szeregu osób o bogatym doświadczeniu w branży przetwórstwa odpadów przemysłowych, pohutniczych oraz demontażu obiektów przemysłowych wraz z liniami technologicznymi.
Całokształt działalności nadzoruje doświadczona kadra zarządzająca przy wsparciu fachowców/osób certyfikowanych w kwestiach jakości oraz ochrony środowiska.

Kamienie milowe rozwoju firmy

Eco-Veere Odbiór Szkła Laminowanego
Eco-Veere Odbiór Szkła Hartowanego
Eco-Veere Odbiór Szyb samochodowych
 1. 1
  Luty 2019

  W lutym 2019 roku po zupełnym przebranżowieniu na rynku ZŁOTY ORZEŁ PS. Sp. z o.o., postawiła sobie nowe wyzwanie jakim jest wdrożenie i rozwinięcie własnej metodologii przetwarzania odpadów szklanych.

 2. 2
  Grudzień 2019

  Inwestycje i działania podjęte na przełomie 2019 i 2020 doprowadziły do uzyskania decyzji środowiskowej na przetwarzanie odpadu szklanego o kodzie 16 01 20, a także stworzenia optymalnego procesu technologicznego.

 3. 3
  Czerwiec 2020

  Liczne badania w 2020 roku, potwierdzone opiniami specjalistów w zakresie recyklingu odpadów utwierdzają nas w słuszności podjętych działań.

Zapraszamy do kontaktu w celu zbycia odpadu szklanego

Nasza linia technologiczna zamienia odpad w materiał do ponownego użytku