O firmie

Nasza misja

Stawiamy ochronę środowiska na pierwszym miejscu, co odzwierciedla się w naszej działalności nie tylko na krajowym rynku, lecz również na rynkach zagranicznych. W naszym podejściu promujemy również obieg zamknięty, dążąc do minimalizacji odpadów i efektywnego wykorzystywania zasobów.

Eco-Veere
Produkty recyklingu Eco-Veere
Eco-Veere Odbiór Szkła

Zespół

Zespół zarządzający projektem składa się z szeregu osób o bogatym doświadczeniu w branży przetwórstwa odpadów przemysłowych, pohutniczych oraz demontażu obiektów przemysłowych wraz z liniami technologicznymi.
Całokształt działalności nadzoruje doświadczona kadra zarządzająca przy wsparciu fachowców/osób certyfikowanych w kwestiach jakości oraz ochrony środowiska.

Kamienie milowe rozwoju firmy

Eco-Veere Odbiór Szkła Laminowanego
Eco-Veere Odbiór Szkła Hartowanego
Eco-Veere Odbiór Szyb samochodowych


Eco-Veere Odbiór Szyb samochodowych
 1. 1
  Luty 2019

  W roku 2019, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu odpadami przemysłowymi, firma podjęła zdecydowany krok w kierunku innowacyjnych rozwiązań w obszarze recyklingu odpadów szklanych.

 2. 2
  Grudzień 2019

  Inwestycje i działania podjęte na przełomie 2019 i 2020 doprowadziły do uzyskania decyzji środowiskowej na przetwarzanie odpadu szklanego o kodzie 16 01 20, a także stworzenia optymalnego procesu technologicznego.

 3. 3
  Czerwiec 2020

  Dysponujemy już zaawansowaną linią produkcyjną, która umożliwia precyzyjne oddzielenie warstw szkła oraz efektywne odzyskiwanie folii PVB.

 4. 2
  Sierpień 2023

  Dzięki zaawansowanemu zapleczu technologiczno-badawczemu, jako jedna z niewielu firm w skali globalnej, możemy dostarczać przetworzoną folię PVB w formie nie tylko płatków różnych frakcji, lecz także w postaci granulatu.

Zapraszamy do zapytań dotyczących naszych produktów